ΤΟ FRAPESPORT ΖΗΤΑ ΣΥΝΤΑΚΤΕΣ

Όποιος ενδιαφέρεται να γίνει συντάκτης του blog μας, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μας στο e-mail: frapesport@gmail.com

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2010

Kεραυνος Κερατεας-Παναιγιαλειος 1-2...νέος προπονητής και επιστροφή στις νίκες

Επιστροφή στις νίκες για την ομάδα του Αιγίου!! Εστω και καθυστερημένα,ο Παναιγιάλειος "πήρε μπροστά" στο Β. ημίχρονο γύρισε το παιχνίδι και το σκορ μαζί, πήρε τη νίκη και έφυγε για Χριστούγεννα!!....
Το Α.ημίχρονο τέλειωσε με προηγούμενο τον Κεραυνό Κερατέας με 1-0.Το γκολ πέτυχε ο Λυκούδης στο 9' με σουτ.Στο Β. ημίχρονο ο Παναιγιαλειος μπήκε μεταμορφωμένος, πήρε τα ηνία του αγώνα και ισοφάρισε γρήγορα με τον Ιορδανιδη στο 49'.
Στη συνέχεια πίεσε και στο 79' έκανε το 1-2 με τον Λεωνίδα Σκαρτσιλα.
Αυτό ήταν και το τελικό σκορ του αγώνα, ο οποίος άργησε να ξεκινήσει περίπου 36 λεπτά!!
Διαιτητής του αγώνα ο κ.Κοκκινακης(συνδ.Ηρακλειου) καλός.